Ota meihin yhteyttä

Alan parhaat ammattilaiset odottavat yhteydenottoasi.

010 4425 500

Tarjouspyyntö

Myynti

Oli tarpeesi mikä tahansa, projekti- ja erikoiskuljetusammattilaistemme tuella uskallamme luvata, että löydämme siihen oikean ratkaisun.

Heininen Jukka

Nostot | Keminmaa, Sotkamo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
jukka.heininen@havator.com
040 521 4833

Julin Peter

Nostot | Vaasa
Aluepäällikkö, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi
peter.julin@havator.com
050 395 5551

Korkeamäki Markku

Nostot | Vaasa, Kokkola, Seinäjoki
Myyntipäällikkö, Länsi-Suomi
markku.korkeamaki@havator.com
050 513 0077

Körkkö Pasi

Satamanostopalvelut
Satamayksikön päällikkö
pasi.korkko@havator.com
040 548 3024

Krapu Jarno

Nostot | Jyväskylä, Äänekoski
Myyntipäällikkö, Keski-Suomi
jarno.krapu@havator.com
040 652 7476

Laksola Jukka

Nostot | Espoo
Aluepäällikkö, Etelä- ja Kaakkois-Suomi
jukka.laksola@havator.com
050 513 0088

Mertala Jouni

Nostot | Keminmaa, Oulu, Rovaniemi, Sodankylä, Sotkamo, Tornio
Myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
jouni.mertala@havator.com
050 513 0057

Sahlström Toni

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
toni.sahlstrom@havator.com
050 513 0066

Sirviö Antti

Nostot | Turku, Pori, Tampere
Myyntipäällikkö, Lounais-Suomi ja Pirkanmaa
antti.sirvio@havator.com
050 569 6013

Tuohino Jukka

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jukka.tuohino@havator.com
050 327 0292

Vauhkonen Tuomo

Nostot | Kuopio
Myyntipäällikkö, Itä-Suomi
tuomo.vauhkonen@havator.com
040 060 5002

Bergfelt Bo

Teollisuushaalaukset ja -tunkkaukset
Projektipäällikkö
bo.bergfelt@havator.com
040 841 7210

Ruuska Matti

Teollisuuden ja infran raskasnostot, SPMT-siirrot
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Simola Matti

Tuulivoiman raskasnostot
Projektipäällikkö
matti.simola@havator.com
050 395 5540

Söderling Ben

Raskasnostot ja -siirrot
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Bergfelt Bo

Teollisuushaalaukset ja -tunkkaukset
Projektipäällikkö
bo.bergfelt@havator.com
040 841 7210

Henriksson Ari

Tuulivoimakuljetukset
VP
ari.henriksson@havator.com
050 536 7320

Kangasniemi Mika

Muut teollisuuden erikoiskuljetukset 
Projektityönjohtaja
mika.kangasniemi@havator.com
050 344 0366

Liikanen Esa

Muuntajakuljetukset
Liikennevastaava
esa.liikanen@havator.com
050 513 0052

Olemme paikallisesti läsnä koko maassa

Kattavan paikallisvarikkoverkoston ansiosta kuljetusajat sekä työmaasiirtymät ovat lyhyitä. Laaja kalustomme takaa joustavuuden, saatavuuden sekä skaalautuvat palvelut. Työnjohtajiemme yhteystiedot löytyvät kartan lisäksi toimipaikkakohtaisesti myös täältä.

Toimipaikat

Hyväksy evästeet nähdäksesi sisällön.

Laskutus

1.1.2020 alkaen vastaanotamme vain sähköisiä laskuja. Laskutusohjeet

Tarjouspyyntö

Meille Havatorilla on tärkeää, että sinä asiakkaana voit olla meihin yhteydessä sinulle parhaiten sopivalla tavalla. Mikäli haluat pyytää meiltä tarjouksen tai sinulla on kysyttävää esimerkiksi tarjoamistamme palveluista, voit ottaa suoraan yhteyttä myyntiimme, paikallisvarikoidemme työnjohtoon tai täyttää oheisen lomakkeen.

Kun täytät lomakkeen toivomme, että kirjaat siihen mahdollisimman paljon tietoa. Tämä auttaa meitä ymmärtämään tarpeesi ja antamaan sinulle parhaan mahdollisen ehdotuksen. Tavoitteemme on, että palaamme sinulle asiaan yhden arkipäivän kuluessa. Tarjouspyyntö ei sido teitä mihinkään. Jos tapauksesi on kiireellisempi, suosittelemme, että olet meihin yhteydessä puhelimitse.

Työnjohtajiemme yhteystiedot löytyvät toimipaikkakohtaisesti täältä.

Mikäli haluat lähettää avoimen työhakemuksen, voit täyttää lomakkeen täällä.

Jätä tarjouspyyntö ja kerro kuinka voimme auttaa!

  • Pudota tiedostot tähän tai
  • Älä täytä tätä. Jos tässä kentässä on jotain, niin se on luultavasti koneellisesti lisätty ja lomakkeen tietoja ei ollenkaan käsitellä.