Ota yhteyttä

Havator nostaa kaiken. Oli tarpeesi mikä tahansa, haluamme ottaa haasteen vastaan. Alan parhaat ammattilaiset odottavat yhteydenottoasi.

010 4425 500

Toimipaikat

Myynti

Heininen Jukka

Nostot | Keminmaa, Sotkamo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
jukka.heininen@havator.com
040 521 4833

Henriksson Ari

Erikoiskuljetukset | Oulu
VP
ari.henriksson@havator.com
050 536 7320

Julin Peter

Nostot | Vaasa
Aluepäällikkö, Keski-Suomi
peter.julin@havator.com
050 395 5551

Korkeamäki Markku

Nostot | Vaasa, Kokkola
Myyntipäällikkö, Länsi-Suomi
markku.korkeamaki@havator.com
050 513 0077

Krapu Jarno

Nostot | Jyväskylä, Kuopio, Äänekoski
Myyntipäällikkö, Itä-Suomi
jarno.krapu@havator.com
040 652 7476

Laksola Jukka

Nostot | Espoo, Tampere
Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
jukka.laksola@havator.com
050 513 0088

Ruuska Matti

Projektit | Koko Suomi
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Sahlström Toni

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö
toni.sahlstrom@havator.com
050 513 0066

Sinisalo Jani

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö
jani.sinisalo@havator.com
041 468 5216

Sirviö Antti

Nostot | Turku
Myyntipäällikkö
antti.sirvio@havator.com
050 569 6013

Söderling Ben

Projektit | Koko Suomi
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Etelä-Suomi

Alastalo Teemu

Nostot | Espoo
Työnjohtaja
teemu.alastalo@havator.com
050 564 4081

Heikkilä Mikko

Nostot | Espoo
Ajojärjestelijä
mikko.j.heikkila@havator.com
010 442 5031

Järvinen Lasse

Nostot | Porvoo
Asiakkuuspäällikkö
lasse.jarvinen@havator.com
010 442 5614

Laksola Jukka

Nostot | Espoo, Tampere
Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
jukka.laksola@havator.com
050 513 0088

Ojala Pertti

Nostot | Turku
Projektipäällikkö
pertti.ojala@havator.com
010 442 5746

Ruuska Matti

Projektit | Koko Suomi
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Sahlström Toni

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö
toni.sahlstrom@havator.com
050 513 0066

Salo Arto

Projektit | Koko Suomi
Projektipäällikkö
arto.salo@havator.com
040 834 8403

Sinisalo Jani

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö
jani.sinisalo@havator.com
041 468 5216

Sirviö Antti

Nostot | Turku
Myyntipäällikkö
antti.sirvio@havator.com
050 569 6013

Söderling Ben

Projektit | Koko Suomi
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Vuorenhela Jesse

Nostot | Espoo
Työnjohtaja
jesse.vuorenhela@havator.com
050 477 1368

Länsi-Suomi

Jokela Pasi

Erikoiskuljetukset | Vaasa, Raahe
Projektipäällikkö
pasi.jokela@havator.com
0400 739 101

Julin Peter

Nostot | Vaasa
Aluepäällikkö, Keski-Suomi
peter.julin@havator.com
050 395 5551

Korkeamäki Markku

Nostot | Vaasa, Kokkola
Myyntipäällikkö, Länsi-Suomi
markku.korkeamaki@havator.com
050 513 0077

Måtts Kjell

Erikoiskuljetukset | Vaasa
Kuljetuspäällikkö, Liikennevastaava
kjell.matts@havator.com
0400 562 485

Ojala Pertti

Nostot | Turku
Projektipäällikkö
pertti.ojala@havator.com
010 442 5746

Österblad Jan-Erik

Nostot | Vaasa, Kokkola
Työnjohtaja
jan-erik.osterblad@havator.com
040 553 7081

Putaala Jouni

Nostot | Raahe
Työnjohtaja
jouni.putaala@havator.com
050 513 0079

Ruuska Matti

Projektit | Koko Suomi
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Salo Arto

Projektit | Koko Suomi
Projektipäällikkö
arto.salo@havator.com
040 834 8403

Sirviö Antti

Nostot | Turku
Myyntipäällikkö
antti.sirvio@havator.com
050 569 6013

Söderling Ben

Projektit | Koko Suomi
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Keski- ja Itä-Suomi

Heininen Jukka

Nostot | Keminmaa, Sotkamo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
jukka.heininen@havator.com
040 521 4833

Holappa Timo

Nostot | Sotkamo
Työnjohtaja
timo.holappa@havator.com
050 300 8836

Julin Peter

Nostot | Vaasa
Aluepäällikkö, Keski-Suomi
peter.julin@havator.com
050 395 5551

Kangasniemi Mika

Erikoiskuljetukset | Äänekoski
Projektityönjohtaja
mika.kangasniemi@havator.com
050 344 0366

Krapu Jarno

Nostot | Jyväskylä, Kuopio, Äänekoski
Myyntipäällikkö, Itä-Suomi
jarno.krapu@havator.com
040 652 7476

Liikanen Esa

Erikoiskuljetukset | Äänekoski
Liikennevastaava
esa.liikanen@havator.com
050 513 0052

Ruuska Matti

Projektit | Koko Suomi
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Salo Arto

Projektit | Koko Suomi
Projektipäällikkö
arto.salo@havator.com
040 834 8403

Söderling Ben

Projektit | Koko Suomi
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Vornanen Jonna

Nostot | Jyväskylä
Työnjohtaja
jonna.vornanen@havator.com
050 439 3441

Pohjois-Suomi

Dianoff Risto

Nostot | Sodankylä, Rovaniemi
Työnjohtaja
risto.dianoff@havator.com
0400 693 696

Heininen Jukka

Nostot | Keminmaa, Sotkamo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
jukka.heininen@havator.com
040 521 4833

Heininen Pekka

Nostot | Keminmaa
Työnjohtaja
pekka.heininen@havator.com
0400 914 079

Henriksson Ari

Erikoiskuljetukset | Oulu
VP
ari.henriksson@havator.com
050 536 7320

Körkkö Pasi

Satamat | Röyttä-Ajos
Työnjohtaja
pasi.korkko@havator.com
040 548 3024

Naisniemi Joni

Nostot | Oulu
Työnjohtaja
joni.naisniemi@havator.com
050 513 0099

Ruuska Matti

Projektit | Koko Suomi
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Salo Arto

Projektit | Koko Suomi
Projektipäällikkö
arto.salo@havator.com
040 834 8403

Simola Matti

Projektit | Oulu
Projektipäällikkö
matti.simola@havator.com
050 395 5540

Söderling Ben

Projektit | Koko Suomi
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Sova Jani

Nostot | Rovaniemi, Sodankylä
Työnjohtaja
jani.sova@havator.com
050 591 7644

Vaaraniemi Janne

Nostot | Keminmaa
Työnjohtaja
janne.vaaraniemi@havator.com
050 313 9480