Ota meihin yhteyttä

Alan parhaat ammattilaiset ovat valmiina palvelukseen!

Tarjouspyyntö

Myynti

Oli tarpeesi mikä tahansa, projekti- ja erikoiskuljetusammattilaistemme tuella uskallamme luvata, että löydämme siihen oikean ratkaisun.

Hartikainen Jarmo

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jarmo.hartikainen@havator.com
050 513 0066

Heininen Jukka

Nostot | Keminmaa, Sotkamo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
jukka.heininen@havator.com
040 521 4833

Julin Peter

Nostot | Vaasa
Aluepäällikkö, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi
peter.julin@havator.com
050 395 5551

Körkkö Pasi

Satamanostopalvelut
Satamayksikön päällikkö
pasi.korkko@havator.com
040 548 3024

Krapu Jarno

Nostot | Jyväskylä, Äänekoski, Kuopio
Myyntipäällikkö, Keski- ja Itä-Suomi
jarno.krapu@havator.com
040 652 7476

Kuokkanen Jussi

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jussi.kuokkanen@havator.com
050 513 0075

Laksola Jukka

Nostot | Espoo
Maajohtaja
jukka.laksola@havator.com
050 513 0088

Mertala Jouni

Nostot | Keminmaa, Oulu, Rovaniemi, Sodankylä, Sotkamo, Tornio
Myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
jouni.mertala@havator.com
050 513 0057

Paavilainen Olli

Nostot | Turku, Pori, Tampere
Myynti, Lounais-Suomi ja Pirkanmaa
olli.paavilainen@havator.com
050 513 0080

Sirviö Antti

Nostot | Turku
Key Account Manager
antti.sirvio@havator.com
050 569 6013

Vuorenhela Jesse

Nostot | Espoo
Aluepäällikkö, Etelä- ja Kaakkois-Suomi
jesse.vuorenhela@havator.com
050 477 1368

Bergfelt Bo

Teollisuushaalaukset ja -tunkkaukset
Projektipäällikkö
bo.bergfelt@havator.com
040 841 7210

Ruuska Matti

Teollisuuden ja infran raskasnostot, SPMT-siirrot
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Simola Matti

Tuulivoiman raskasnostot
Projektipäällikkö
matti.simola@havator.com
050 395 5540

Söderling Ben

Raskasnostot ja -siirrot
VP
ben.soderling@havator.com
050 431 2366

Bergfelt Bo

Teollisuushaalaukset ja -tunkkaukset
Projektipäällikkö
bo.bergfelt@havator.com
040 841 7210

Henriksson Ari

Tuulivoimakuljetukset
VP
ari.henriksson@havator.com
050 536 7320

Kangasniemi Mika

Muut teollisuuden erikoiskuljetukset 
Projektityönjohtaja
mika.kangasniemi@havator.com
050 344 0366

Olemme paikallisesti läsnä koko maassa

Kattavan paikallisvarikkoverkoston ansiosta kuljetusajat sekä työmaasiirtymät ovat lyhyitä. Laaja kalustomme takaa joustavuuden, saatavuuden sekä skaalautuvat palvelut. Työnjohtajiemme yhteystiedot löytyvät kartan lisäksi toimipaikkakohtaisesti myös täältä.

Toimipaikat

Hyväksy evästeet nähdäksesi sisällön.

Laskutus

1.1.2020 alkaen vastaanotamme vain sähköisiä laskuja. Laskutusohjeet

Hallinto

Etelätalo Juha

Hallinto | Pori
Koulutuspäällikkö
juha.etelatalo@havator.com
050 513 0089

Hirvelä Rami

Hallinto | Oulu
Henkilöstöjohtaja
rami.hirvela@havator.com
050 318 9033

Kauppila Heidi

Hallinto | Oulu
HSEQ-päällikkö
heidi.kauppila@havator.com
050 513 0093

Laksola Jukka

Nostot | Espoo
Maajohtaja
jukka.laksola@havator.com
050 513 0088

Leinonen Hannu

Hallinto | Espoo
CEO
hannu.leinonen@havator.com

Mette Joakim

Hallinto | Espoo
Kalustopäällikkö
joakim.mette@havator.com
050 513 0120

Niemi Lari

Hallinto | Espoo
CFO
lari.niemi@havator.com
044 7092 740

Partanen Lea

Hallinto | Espoo
Marketing & Communications Manager
lea.partanen@havator.com
044 338 5777

Souranto Thomas

Hallinto | Espoo
Hankintapäällikkö
thomas.souranto@havator.com
050 513 0055

Tarjouspyyntö

Meille Havatorilla on tärkeää, että sinä asiakkaana voit olla meihin yhteydessä sinulle parhaiten sopivalla tavalla. Mikäli haluat pyytää meiltä tarjouksen tai sinulla on kysyttävää esimerkiksi tarjoamistamme palveluista, voit ottaa suoraan yhteyttä myyntiimme, paikallisvarikoidemme työnjohtoon tai täyttää oheisen lomakkeen.

Kun täytät lomakkeen toivomme, että kirjaat siihen mahdollisimman paljon tietoa. Tämä auttaa meitä ymmärtämään tarpeesi ja antamaan sinulle parhaan mahdollisen ehdotuksen. Tavoitteemme on, että palaamme sinulle asiaan yhden arkipäivän kuluessa. Tarjouspyyntö ei sido teitä mihinkään. Jos tapauksesi on kiireellisempi, suosittelemme, että olet meihin yhteydessä puhelimitse.

Työnjohtajiemme yhteystiedot löytyvät toimipaikkakohtaisesti täältä.

Mikäli haluat lähettää avoimen työhakemuksen, voit täyttää lomakkeen täällä.