Ota meihin yhteyttä

Alan parhaat ammattilaiset ovat valmiina palvelukseen!

Tarjouspyyntö

Myynti

Oli tarpeesi mikä tahansa, ammattilaistemme tuella uskallamme luvata, että löydämme siihen oikean ratkaisun.

Alhonen Tomi

Nostot | Turku, Pori
Myyntipäällikkö
tomi.alhonen@havator.com
050 379 9825

Hartikainen Jarmo

Nostot | Espoo
Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jarmo.hartikainen@havator.com
050 513 0066

Heininen Jukka

Nostot | Keminmaa, Sotkamo
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
jukka.heininen@havator.com
040 521 4833

Julin Peter

Nostot | Vaasa
Aluepäällikkö, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi
peter.julin@havator.com
050 395 5551

Körkkö Pasi

Satamanostopalvelut
Satamayksikön päällikkö
pasi.korkko@havator.com
040 548 3024

Krapu Jarno

Nostot | Jyväskylä, Äänekoski, Kuopio
Myyntipäällikkö, Keski- ja Itä-Suomi
jarno.krapu@havator.com
040 652 7476

Lindholm Joachim

Nostot | Espoo
Liiketoimintajohtaja, Cranes Finland
joachim.lindholm@havator.com
044 550 1037

Naisniemi Joni

Nostot | Oulu
Myynti, työnjohto
joni.naisniemi@havator.com
050 513 0099

Peltola Joonas

Nostot | Kokkola, Vaasa, Seinäjoki
Myyntipäällikkö, Länsi-Suomi
joonas.peltola@havator.com
050 513 0052

Sirviö Antti

Nostot | Turku
Key Account Manager
antti.sirvio@havator.com
050 569 6013

Vuorenhela Jesse

Nostot | Espoo
Aluepäällikkö, Etelä- ja Kaakkois-Suomi
jesse.vuorenhela@havator.com
050 477 1368

Henriksson Ari

Raskasnostot ja erikoiskuljetukset
VP
ari.henriksson@havator.com
050 536 7320

Koivumäki Eero

Teollisuushaalaukset ja -tunkkaukset
Myynti | Project Supervisor
eero.koivumaki@havator.com
050 534 1250

Ruuska Matti

Teollisuuden ja infran raskasnostot, SPMT
Myyntipäällikkö
matti.ruuska@havator.com
050 513 0123

Simola Matti

Tuulivoiman raskasnostot ja -kuljetukset
Myyntipäällikkö
matti.simola@havator.com
050 395 5540

Heir Jan

Teollisuuden kuljetukset 
Myynti | Supervisor
jan.heir@havator.com
040 860 4126

Henriksson Ari

Raskasnostot ja erikoiskuljetukset
VP
ari.henriksson@havator.com
050 536 7320

Koivumäki Eero

Teollisuushaalaukset ja -tunkkaukset
Myynti | Project Supervisor
eero.koivumaki@havator.com
050 534 1250

Måtts Kjell

Teollisuuden kuljetukset 
Myynti | Kuljetuspäällikkö
kjell.matts@havator.com
050 308 7175

Rauha Veli-Matti

Nosturilogistiikka & teollisuuden kuljetukset
Myynti | Kuljetuspäällikkö
veli-matti.rauha@havator.com
0503265086

Simola Matti

Tuulivoiman raskasnostot ja -kuljetukset
Myyntipäällikkö
matti.simola@havator.com
050 395 5540

Olemme paikallisesti läsnä koko maassa

Kattavan paikallisvarikkoverkoston ansiosta kuljetusajat sekä työmaasiirtymät ovat lyhyitä. Laaja kalustomme takaa joustavuuden, saatavuuden sekä skaalautuvat palvelut. Työnjohtajiemme yhteystiedot löytyvät kartan lisäksi toimipaikkakohtaisesti myös täältä.

Toimipaikat

Hyväksy evästeet nähdäksesi sisällön.

Laskutus

1.1.2020 alkaen vastaanotamme vain sähköisiä laskuja. Laskutusohjeet

Hallinto

Eerola Leena

Hallinto | Espoo
Hankinta-asiantuntija & Business Development Manager, Raskasnostot ja erikoiskuljetukset
leena.eerola@havator.com
044 322 3050

Etelätalo Juha

Hallinto | Pori
Koulutuspäällikkö
juha.etelatalo@havator.com
050 513 0089

Hirvelä Rami

Hallinto | Oulu
Henkilöstöjohtaja
rami.hirvela@havator.com
050 318 9033

Kauppila Heidi

Hallinto | Oulu
HSEQ-päällikkö
heidi.kauppila@havator.com
050 513 0093

Leinonen Hannu

Hallinto | Espoo
CEO
hannu.leinonen@havator.com

Lindholm Joachim

Nostot | Espoo
Liiketoimintajohtaja, Cranes Finland
joachim.lindholm@havator.com
044 550 1037

Mette Joakim

Hallinto | Espoo
Director – Fleet Management
joakim.mette@havator.com
050 513 0120

Niemi Lari

Hallinto | Espoo
CFO
lari.niemi@havator.com

Tarjouspyyntö

Meille Havatorilla on tärkeää, että sinä asiakkaana voit olla meihin yhteydessä sinulle parhaiten sopivalla tavalla. Mikäli haluat pyytää meiltä tarjouksen tai sinulla on kysyttävää esimerkiksi tarjoamistamme palveluista, voit ottaa suoraan yhteyttä myyntiimme, paikallisvarikoidemme työnjohtoon tai täyttää oheisen lomakkeen.

Kun täytät lomakkeen toivomme, että kirjaat siihen mahdollisimman paljon tietoa. Tämä auttaa meitä ymmärtämään tarpeesi ja antamaan sinulle parhaan mahdollisen ehdotuksen. Tavoitteemme on, että palaamme sinulle asiaan yhden arkipäivän kuluessa. Tarjouspyyntö ei sido teitä mihinkään. Jos tapauksesi on kiireellisempi, suosittelemme, että olet meihin yhteydessä puhelimitse.

Työnjohtajiemme yhteystiedot löytyvät toimipaikkakohtaisesti täältä.

Mikäli haluat lähettää avoimen työhakemuksen, voit täyttää lomakkeen täällä.